דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
התנדבות

ועדות עירוניות

הרכב ועדות חובה ורשות בעיריית אור יהודה

                            

ועדת מכרזים

 

סבח יוסף (יו"ר), אפי גוטמן, ליאור אגאי, ז'אנה כהן, יניב דאון

 

ועדת כספים

 

אפי גוטמן (יו"ר), ברטה אילה, ליאור אגאי, ימית קרקוקלי, ז'אנה כהן

 

ועדת מל"ח

 

ליאת שוחט (יו"ר), מנכ"ל, קב"ט, ראשי מחלקות, רמ"ט מל"ח מחוזי, מפקד יקל"ר, מפקד משטרה, מפקד כבאות, מנהל מד"א, ראש ענף פס"ח מחוזי

 

ועדת ביטחון

 

סבח יוסף (יו"ר), ברטה אילה, ז'אנה כהן

 

ועדה לענייני ביקורת

 

טל אשכנזי (יו"ר), ימית קרקוקלי, יעקב נחום

 

ועדת הנחות בארנונה

 

עוזי אהרון (יו"ר), סבח יוסף, ז'אנה כהן, גזבר, מחלקת גבייה, אגף רווחה, יועמ"ש

 

ועדה לקליטת עליה

 

ברטה אילה (יו"ר), אבטמו אייאו, ז'אנה כהן, אברהם בורוכוב

 

ועדת מכרזים לעובדים בכירים

 

ליאת שוחט (יו"ר), ננה חן, אפי גוטמן, מנכ"ל, נציג השר

 

ועדת שמות

 

ימית קרקוקלי (יו"ר), סבח יוסף, ז'אנה כהן, יעקב נחום, ננה חן, אפי גוטמן, יוסף נעימי, אהרון נקר

 

ועדת חינוך

 

ליאת שוחט (יו"ר), ליאת בן בסט, ימית קרקוקלי, אפי גוטמן, עופר בוזי, ננה חן, מנהל יסודי, מנהל על-יסודי, נציג ועד ההורים, נציג מועצת התלמידים, דורית ארם, רן ארביב, דבי להט, רינת אברהמי, סמדר יצחקי

 

ועדת בטיחות בדרכים

 

ליאת שוחט (יו"ר), ליאור אגאי, אפי גוטמן, דוד חיון, ז'אנה כהן

 

ועדה למעמד הילד

 

ימית קרקוקלי (יו"ר), יעקב נחום, ז'אנה כהן, מנהלת חינוך, מנהלת הרווחה, מנהל בי"ס, נציג ארגון המורים העל יסודיים, נציג הסתדרות המורים, יו"ר מועצת התלמידים, יו"ר ועד ההורים, מפקד המשטרה, נציג תנועות הנוער, נציג ארגון התנדבותי

 

ועדת איכות הסביבה

 

ליאת שוחט (יו"ר), אפי גוטמן, ברטה איילה, ננה חן, עובד בכיר לאיכ"ס, נציג השר

 

ועדת מאבק בנגע הסמים

 

דוד חיון (יו"ר), יעקב נחום, עופר בוזי, מנהלת הרווחה, מנהלת החינוך, מנהל יסודי, נציג הרשות למלחמה בסמים, צופיה ששון, אלי מצלאווי

 

ועדת הנצחה

 

ליאת שוחט (יו"ר), עופר בוזי, ברטה אילה, צביקה גיס

 

ועדת ערר לארנונה

 

עו"ד מומי דהן (יו"ר), יהודה סינוואני, דרורה פאר

 

ועדת רכש ובלאי

 

מנכ"ל (יו"ר), גזבר, יועמ"ש, מנהל הרכש

 

ועדת תמיכות

 

מנכ"ל (יו"ר), גזבר, יועמ"ש

 

ועדה מקומית לתכנון ובנייה

 

עוזי אהרון (יו"ר), יוסי בן בסט, ננה חן, אברהם בורוכוב, סבח יוסף, ועדה מחוזית, מהנדס העירייה, מהנדס מועצת אזור, יועמ"ש הוועדה, יועמ"ש מועצת אזור, מנהל רישוי הבנייה, נציג משרד הבריאות, נציג משטרת ישראל, נציג משה"ש, נציג שירותי כבאות והצלה בני ברק, נציג ממ"י, נציג הג"א

 

ועדת תחבורה ותנועה

 

אפי גוטמן (יו"ר), סבח יוסף, ליאור אגאי, נציג מוניות מקס אילוז, יעקב לוי, חן בריל, ראובן לזר, חזי שמואל

 

ועדת הקצאות

 

מנכ"ל (יו"ר), יועמ"ש, גזבר, אדריכל, מנהל נכסים

 

ועדת התקשרויות

 

מנכ"ל (יו"ר), יועמ"ש, גזבר

 

ועדה למכרזי משכ"ל

 

מנכ"ל (יו"ר), יועמ"ש, גזבר

 

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד