דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות

תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" חנכה את הסניף המקומי

6/05/2018 16:40
תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" חנכה את הסניף המקומי

תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" חגגה בפעם הראשונה את טקס מסדר הכנפיים ופתיחת הסניף המקומי באירוע שהתקיים במשכן למוסיקה ולמחול בעיר. האירוע כולו נערך תחת נושא "כוכבי לכת", כאשר כל קבוצה הציגה כוכב לכת שונה.

 

כנהוג בתנועה, במהלך הטקס הוצמד לחולצות התנועה של כל פעיליה "אות כפיר" על שמו של כפיר קובי, החינוך הראשון, שהוא סמל החזון של התנועה. הטקס החגיגי ציין את ההצטרפות הרשמית של הפעילים לתנועה ואת סיום מערך "מורשת" המייצג את ערכי התנועה: "אני שייך", "אני יכול", "אני מוביל", "אני חבר", "אני אוהב", "אני ישראלי". הכנפיים שעל סמלי החזון מייצגות את מטרת פעילי כנפיים של קרמבו - לפרוש כנפיים ולהוביל את בשורת השינוי החברתי.

 

הטקס התקיים בנוכחותם של בכירי העירייה והמתנ"ס, וכחלק מטקס הסיום הציגו פעילי הסניף הצגות, שירים, סרטונים ונאומים ששילבו את ערכי התנועה תוך דגש על שיתוף ונתינת מקום לכל פעילי הסניף.

 

"כנפיים של קרמבו" היא תנועת נוער שבה פעילים בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים. החניכים הפעילים בה הם עם צרכים מיוחדים מורכבים, כגון שיתוק מוחין CP, ניוון שרירים, אוטיזם, מוגבלות שכלית, תסמונות שונות ובכל דרגות החומרה. החונכים הם בני נוער מהחינוך הכללי שחלקם עם מוגבלויות. חשוב להדגיש כי הם אינם מתנדבים, אלא פעילים לכל דבר. לכל חניך יש שני חונכים שמלווים אותו ומתווכים עבורו את הפעילות.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד