דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
היכל התרבות
הקתדרה העממית

נשות אור יהודה השתתפו בשבוע הספורט

6/05/2018 16:00
נשות אור יהודה השתתפו בשבוע הספורט

אור יהודה ציינה בשבוע שעבר לראשונה את שבוע הספורט לנשים, שלל אירועי ספורט ללא עלות בקהילה שמטרתן לעודד אורח חיים בריא ופעילות ספורטיבית. השבוע הופק על ידי העירייה, המתנ"ס ומשרד התרבות והספורט וכלל לא פחות מ-12 פעילויות שונות שנגעו לכלל הגילאים.

 

בתחילת השבוע התקיימה בפארק נווה רבין פעילות "דראמס אלייב", שכללה אירובי וטיפוף על כדור גדול, ולאחר מכן באותו מקום התקיימה מסיבת זומבה בהדרכת דנה ששון. ביום שני התקיים אימון ריצה עם צוות מאמנים מ-M&M, קבוצת הריצה הבולטת בעיר, ומיד לאחר מכן יצאו לדרך שיעורי סטודיו ברחבת היכל הספורט עם המאמנת שרית מזרחי.

 

ביום שלישי נפגשו הנשים בפארק קנדה כדי לקיים שיעור אירובי נוסף של "דראמס אלייב", נערך טורניר כדורשת "חופים" בהובלת מאמאנט אור יהודה והערב ננעל במסיבת זומבה עם דנה ששון. ביום רביעי נערך שוב אימון ריצה ולאחר מכן שיעורי סטודיו פתוחים. ביום חמישי ננעל שבוע הספורט עם שתי סדנאות ספינינג בהיכל הספורט.

 

דיאגו לוונסון, מנהל מחלקת הספורט במתנ"ס, מסכם: "למרות מזג האוויר החם, נשים רבות מצאו עניין בפעילויות הספורטיביות שקיימנו. אנו מקדמים במשך כל השנה את נושא אורח החיים הבריא וחשוב לנו להעשיר את הפעילויות השוטפות באירועים חינמיים לקהילה בכדי להרחיב את כמות העוסקים בספורט בעיר".

 

צילומים: איתן אלחדז

negishut icon עבור לתוכן העמוד