דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
רישום לצהרונים
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית

קופצות כיתה: נבחרת ההתעמלות האומנותית אור יהודה חזרה עם מדליות מתחרות בינלאומית

הישגים מדהימים לבנות הנבחרת של אלונה קנטור דבורניצ'נקו בתחרות Unicorn Cup בבודפשט: גיל עידו גנבה את ההצגה כשסיימה במקום השני במכשיר הכדור ובמקום השלישי באלות בדרגה תחרותית. המשתתפת הצעירה ביותר: רומי ישראל בת ה-4
10/04/2018 11:00
קופצות כיתה: נבחרת ההתעמלות האומנותית אור יהודה חזרה עם מדליות מתחרות בינלאומית (הגדל)

נבחרת ההתעמלות האומנותית של מתנ"ס אור יהודה בניהולה של אלונה קנטור דבורניצ'נקו חזרה בשבוע שעבר עם הישגים רבים מהתחרות הבינלאומית Unicorn Cup בבודפשט. בתחרות היוקרתית השתתפו לא פחות מ-17 בנות נבחרת מאור יהודה, כאשר הצעירה ביותר היא רומי ישראל בת ה-4. כמו כן, השתתפו בתחרות כ-500 מתעמלות מעשר מדינות באירופה, ביניהן מגרמניה, אזרבייג'אן, אוזבקיסטן וסלובקיה.

 

מעיין מוסקוביץ' (שנתון 2007) סיימה במקום הראשון במכשיר האלות. לירן מועלם (שנתון 2006) סיימה אף היא במקום הראשון באותו מכשיר. יסמין בבייב (שנתון 2004) סיימה במקום הראשון במכשיר החישוק ובמקום הראשון במכשיר הסרט, ובכך הביאה הרבה כבוד לאגודה, לעיר ולמדינה.

 

גיל עידו (שנתון 2006), שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, גנבה את ההצגה וסיימה במקום השני במכשיר הכדור ובמקום השלישי במכשיר האלות בדרגה תחרותית. מקום שני ומדליית כסף השיגה גם עדי פרנקו (שנתון 2005) שהצטיינה במכשיר האלות.

 

במדליות הארד זכו רותם נורי (שנתון 2007) במכשיר הכדור וגיה בר (שנתון 2004) במכשיר הכדור. במקום הרביעי סיימו עמליה קרימוב, יובל קפלון ונויה תקדים. במקום החמישי סיימו אלה לב אור, אופיר אברהם וענבר שכנעי. רומי ישראל, הודיה תקדים ועינת קוברניסקי סיימו במקום השישי וקרנאור לב אור סיימה במקום השמיני.

 

אלונה קנטור-דבורניצ'נקו, המנהלת המקצועית, מסכמת: "מגיע כל הכבוד לבנות שנתנו את המירב והביאו הישגים מדהימים בזירה מאוד לא פשוטה. זו ההופעה השנייה שלנו ברמה הבינלאומית והבנות מראות שיפור עצום. אנחנו ממשיכים לכוון לתחרויות גדולות יותר, ואני בטוחה שהבנות ימשיכו להביא הישגים מדהימים גם בהמשך".

 

ב-27 בחודש תתקיים תחרות איגוד בהתעמלות אומנותית בהיכל הספורט בהשתתפות אגודות מרחבי הארץ שיתחרו בשלל המכשירים.

negishut icon עבור לתוכן העמוד