דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
רישום לצהרונים
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן

חניכי מכינת ארז אור יהודה סיימו את ההכשרה

בשבוע שעבר התקיים טקס הסיום החגיגי והמרגש של מחזור ג' של מכינת ארז באור יהודה, לאחר חצי שנה של פעילות במסגרת המכינה. אוראל אבאי, בן העיר ובוגר המכינה סיפר לבוגרים החדשים "מכינת ארז בשבילי היא בית, תמיד יש לאן לחזור"
6/03/2018 10:00
חניכי מכינת ארז אור יהודה סיימו את ההכשרה

המחזור השלישי של מכינת ארז באור יהודה חגג בשבוע שעבר את סיום ששת חודשי המכינה בטקס חגיגי ומרגש שנערך בספריית בית ספר יובלים בנוכחות ההורים, חיילים בוגרי המכינה מהמחזורים הקודמים, מנכ"ל העירייה עופר תודר, מנהל אגף נוער צעירים וקהילה יסף זית, מנכ"לית עמותת אחריי ענבר הרוש גיטי ומנכ"לית עמותת צימאון מיכל חלד.

 

מכינת ארז באור יהודה היא מכינה חצי שנתית המיועדת להכשיר ולהעצים נוער לפי השירות המיועד בצה"ל. ההכשרה במכינה מפתחת אצל הנוער יכולות פיזיות ונפשיות תוך כדי התמקדות בחינוך למנהיגות, ערכיות, מורשת ואזרחות. המכינה מגייסת להכשרתה את השימוש הנרחב שעושה הנוער בכלי המדיה והטכנולוגיה לטובת למידה משמעותית באמצעות הפקת סרטים תיעודיים; תחקיר, כתיבה, בימוי, צילום ועריכה המטפחים תהליכי צמיחה והתפתחות דרך יצירה אישית שבבסיסה מפגש עם ה"אני", המשפחה והחברה.

 

בטקס הסיום סיכמו המכיניסטים חצי שנה של עשייה אינטנסיבית והציגו את סרטי הגמר שיצרו במהלכה, שחלקם יוצגו בפסטיבל אור הזהב שיתקיים בעיר בשבוע הבא. כמו כן, כחלק מההשתלבות בעשייה העירונית, תפיק המכינה רצועה שתעסוק בנושא זעם ומחאה בפסטיבל בתיכון ברנקו וייס. בעוד שבועיים ב-15.3 יתקיים גיבוש לנוער אור יהודה והסביבה לקראת המחזור הבא של המכינה שיחל בחודש אוגוסט.

negishut icon עבור לתוכן העמוד