דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
התנדבות
היכל התרבות
הרפורמה במחלקת הגבייה

יובל המבולבל ורוי בוי חגגו פורים באור יהודה

5/03/2018 11:00
יובל המבולבל ורוי בוי חגגו פורים באור יהודה

אלפי ילדים ובני משפחות השתתפו בחגיגות פורים שנערכו בשבוע שעבר באירוע המרכזי באור יהודה, שהתקיים תחת הכותרת "פסטיבל סיפורים" בגן התשעה. כבר משעות הבוקר המוקדמות נהרו אל הגן תושבים שנתקלו בעשרות מתחמי פעילות לכל הגילאים, החל מדמויות שטח צבעוניות, סדנאות יצירה להכנת מסכות, סדנת תיפוף, בועות סבון, מתחמי מתנפחים לשלל גילאים, מתחם איפור והכנת קעקועים, סדנת קסמים, מתחמי סיפור, ועוד.

 

במרכזו של האירוע הופיעו בזה אחר זה כוכבי הילדים, יובל המבולבל ורוי בוי, שהופיעו עם מיטב הלהיטים והדמויות המזוהות עימם. כמו כן, הופיעו על הבמה המרכזית גם להקת אלגרו בניהולה של אורטל חתוכה הפועלת באמצעות המתנ"ס. ראש העיר, ליאת שוחט, שהתחפשה לשלגיה, בירכה את החוגגים וציינה: "אני מאחלת לכם שתמיד נחגוג כאן בהתאם למצווה 'משנכנס אדר מרבין בשמחה'. שקדנו השנה על הפקת אירועי פורים בלתי נשכחת על מנת לספק לכם שלל פעילויות משמחות".

 

יומיים קודם לכן, השתתפו מאות בני נוער במסיבת רחוב בשכונת נווה סביון, כאשר במשך מספר שעות הם רקדו יחד עם התקליטנים מיסטר בלאק ו-ויוו. במהלך כל האירוע שולבו עמדות איפור, קיר גרפיטי ענק ועמדת צילום.

 

תנועות הנוער באור יהודה, הצופים, כנפיים של קרמבו, בני עקיבא, מכבי צעיר, יוניסטרים והנוער העובד והלומד קיימו אירועי פורים משלהם. מי שבעיקר בלטו בשטח הם חניכי תנועת הצופים שהפעילו את הפורימון השנתי בגן התשעה במקביל לאירוע המרכזי, בבי"ס אהוד מנור ובשבט.

 

בנוסף, התקיימו שלל מסיבות פורים: מסיבה לנשות העיר שהופקה על ידי מועצת הנשים וכללה הופעות של הזמר אלקנה מרציאנו, תושב העיר, וקרנבל ברזילאי עם רקדניות ומתופפים; מסיבה פורים של המחלקה לתרבות תורנית תחת ניהולו של סגן ומ"מ ראש העיר, עוזי אהרון, בהשתתפות שדרן הרדיו, הבדרן והחקיין יהודה שוקרון שהופיע באולם הספורט גאון בעיר, ויומיים לאחר מכן קיימה המחלקה מופע חיות לילדים באותו אולם. גם מחלקת פנאי וקהילה במתנ"ס בניהולה של לבנה שתיוי קיימה את נשף הפורים השנתי שלה בהשתתפות להקת אנג'לס והזמר אופיר חדד.

 

בשכונת נווה רבין יזמו הפעילים הקהילתיים של השכונה יחד עם היחידה לעבודה קהילתית מסיבת פולמון מרהיבה באולם הספורט אהוד מנור שיועדה לכל המשפחה.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד