דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
התנדבות
הקתדרה העממית
היכל התרבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר

שוב בבית: אצטדיון הכדורגל המשודרג נפתח

אחרי השקעה מאסיבית, נבעטה בעיטת הפתיחה הראשונה באצטדיון המחודש שעבר שיפוץ מאסיבי בשנה האחרונה. בטקס קביעת המזוזה ציינה ליאת שוחט: "היה שווה לחכות. המתקן האיכותי יאפשר לשחקנים שלנו להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי"
4/12/2017 11:00
שוב בבית: אצטדיון הכדורגל המשודרג נפתח

אחרי השקעה מאסיבית שכללה שדרוג מהיסוד של מתקן הכדורגל הישן באור יהודה, נפתח ביום שישי האחרון המגרש המשודרג לפעילות ספורטיבית. עם הרבה מאוד התרגשות עלו שתי קבוצות הבוגרים מכבי אור יהודה ומ.כ. אור יהודה על כר הדשא כדי לשחק בפעם הראשונה באצטדיון המחודש.

 

כידוע, עיריית אור יהודה השקיעה משאבים רבים כדי להעמיד את המגרש לפעילות ספורטיבית לכלל הגילאים. במשך שנים סבלו שחקני הכדורגל בחודשי החורף מהצפות שמנעו את קיומם של משחקים ואימונים במתחם. עבודות השיפוץ כללו טיפול יסודי בנושא הניקוז של המים, פריסת דשא סינטטי, התקנת תאורת לד, שיפוץ היציע, הצבת כיסאות פלסטיק לטובת הצופים ורכישת מבנים המיועדים לחדרי ההלבשה של הקבוצות השונות.

 

 

במעמד המרגש ולפני העלייה לכר הדשא הוצבה המזוזה בכניסה לאצטדיון ובחדרי ההלבשה. לצד ראש העיר ליאת שוחט, התייצבו רב העיר, הרב ציון כהן, שבירך את השחקנים והמאמנים, וסגני ראש העיר, עוזי אהרון ואפי גוטמן. ראש העיר ליאת שוחט ציינה: "חיכינו הרבה זמן לרגע הזה, אבל אני יודעת שהיה שווה לחכות כדי לקבל אצטדיון כל כך מזמין. אין לי ספק שהמתקן הזה יאפשר לתושבי אור יהודה ליהנות ממשחקי הכדורגל בו, ובעיקר יאפשר לשחקנים שלנו להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי".

 

מיד לאחר מכן נבעטה בעיטת הפתיחה במשחק של מ.כ. אור יהודה מליגה ב' מול הפועל פרדסייה, כאשר ראש העיר ליאת שוחט התכבדה בבעיטה הראשונה. המזל הגיע יחד איתה מכיוון שאור יהודה ניצחה 0:3 במשחק ובכך ביססה את מיקומה בצמרת הליגה.

negishut icon עבור לתוכן העמוד