דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
רישום לצהרונים
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות

תלמידי אלונים עלו שלב בחידון חקר החלל

התלמידים מכיתות ה' ו-ו' העפילו לשלב ב' בתחרות הארצית לאחר שהשיבו על שאלות ידע כללי בנושא מערכת השמש והפגינו ידע בנושא. בשלב הבא הם יידרשו לפרויקט יצירתי בשיתוף הקהילה. מירית מויאל, מנהלת בית הספר: "זו גאווה לראות את התלמידים לוקחים נושא ברצינות ומגיעים להישגים"
6/11/2017 18:00
תלמידי אלונים עלו שלב בחידון חקר החלל

קבוצת תלמידים בכיתות ה' ו-ו' מבית ספר אלונים העפילו לשלב ב' בתחרות חקר החלל והאסטרונומיה הרביעית לבתי ספר יסודיים שמקיימים משרד החינוך, משרד המדע והטכנולוגיה וקרן רמון.

 

בשלב א' של התחרות נדרשו התלמידים להשיב על שאלות ידע כללי בנושא מערכת השמש והבנת התנועה המורכבת של גרמי השמיים, וכן להפגין מיומנויות של איתור מידע באינטרנט, קריאה של טקסטים מדעיים, הפקת מידע והסקת מסקנות מהם. יודגש כי בשלב הראשון השתתפו 238 בתי ספר מכל רחבי הארץ, ו-136 מהם העפילו לשלב הבא.

 

לאחר שעברו את השלב הראשון, יידרשו התלמידים לבצע משימת שיתוף קהילה (של בית ספר או שכונה) בפרויקט יצירתי. כזכור, לאלונים יש מסורת של הצלחות בתחרות הזו, לאחר שבשנה שעברה הם סיימו במקום הרביעי עם ציון לשבח ארצי.

 

מירית מויאל, מנהלת בית ספר אלונים, מציינת בגאווה: "בית הספר ממשיך במסורת ההצלחות בתחרות היוקרתית, ואין גאה ממני לראות את התלמידים לוקחים נושא ברצינות ומגיעים להישגים. בעיני התוצאה הזו מעבירה מסר לכל תלמידי בית הספר שככל שמכוונים גבוה, ניתן ואפשר להגיע להישגים ולהצליח".

negishut icon עבור לתוכן העמוד