דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
התנדבות
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה

קרן קזז-דלאל חילקה מלגות לסטודנטים לרפואה, מדעים מדויקים וחינוך

הקרן שהוקמה לפני שלוש שנים על ידי הגב' חנה קזז חילקה 37 מלגות לסטודנטים מרחבי הארץ. באירוע שנערך במרכז מורשת יהדות בבל הרצה זוכה פרס ביטחון ישראל וראש פרויקט "כיפת ברזל", חנוך לוין. חנה קזז: "המוטו שלי הוא שללא השכלה, אף חברה לא יכולה לשרוד"

24/09/2017 11:00
קרן קזז-דלאל חילקה מלגות לסטודנטים לרפואה, מדעים מדויקים וחינוך (הגדל)

קרן קזז-דלאל שבראשה עומדת חנה קזז, אלמנתו של ראש מועצת אור יהודה לשעבר יחזקאל קזז, חילקה בשבוע שעבר 37 מלגות לסטודנטים מתחום לימודי הרפואה, המדעים המדויקים וחינוך מכל רחבי הארץ. מדובר ביוזמה שמתקיימת מדי שנה במטרה להעצים את ההשכלה הגבוהה בארץ. הטקס החגיגי נערך במרכז מורשת יהדות בבל במעמד ראש העיר ליאת שוחט וסגנה אפי גוטמן, ויו"ר מרכז מורשת יהדות בבל, פרופ' אפרים צדקה.

 

לצד חלוקת המלגות, הופיעה הזמרת נטלי רותם וכן התקיימה הרצאתו של חנוך לוין, ראש פרויקט "כיפת ברזל" שהעשיר את הנוכחים על מערכת ההגנה שזיכתה אותו בפרס ביטחון ישראל.

 

חנה קזז, שיזמה את חלוקת המלגות, ציינה מעל הבמה: "זו השנה השלישית שאנו מעניקים מלגות, הן לסטודנטים, הן לקשישים ולנזקקים והן לבעלי צרכים מיוחדים. המוטו שלי הוא שללא השכלה, אף חברה לא יכולה לשרוד ועל כן חשוב לי לעודד ולתמרץ את התחום הזה. זו מסורת שאני אפעל לשמר גם בשנים הבאות".

 

ליאת שוחט, ראש העיר, ציינה: "מרגש אותי לראות את התרומה של משפחת קזז, והעובדה שההשכלה הגבוהה נמצאת בראש מעיניה של חנה קזז יחד עם הרצון לסייע לציבור הסטודנטים היא מעוררת כבוד והשתאות. אני בטוחה שהסיוע הכלכלי מטעם הקרן יוכל להמתיק מעט את הקשיים שבדרך שאיתם אתם מתמודדים".

negishut icon עבור לתוכן העמוד