דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
צהרוני my
מחיר למשתכן
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה
דו"ח לתושב
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות
הקתדרה העממית

מדוע נשות אור יהודה רכבו על הארלי דייוידסון?


עשר נשים רכובות על אופנועים יחד עם אופנוענים מקצועניים הסתובבו בין רחובות אור יהודה ביום שישי האחרון כשהן לבושות ורוד ומניפות דגלים במטרה להעלות את המודעות לאבחון מוקדם של סרטן השד
11/09/2017 12:00
מדוע נשות אור יהודה רכבו על הארלי דייוידסון?

 

במסגרת חודש העלאת המודעות לסרטן השד באור יהודה, התקיים בסוף השבוע האחרון בעיר תהלוכת אופנועים ביוזמת מועצת הנשים בראשות מירה קהלני ובשיתוף עמותת גמאני והארלי דייוידסון. אל רחבת העירייה התייצבו עשרה נהגים מיומנים הרכובים על אופנועים, כשאליהן התלוו עשר נשים בוורוד, אחת מהן היא ראש העיר ליאת שוחט עצמה, כאשר כולן מניפות בלונים ודגלים שקוראים לנשים ללכת ולהיבדק.

 

 

התהלוכה עברה בין כל רחובות העיר ושכונותיה, בין איזורי התעשייה ובמקומות הומי אדם בצהרי יום שישי, כל זאת במטרה למשוך את תשומת הלב של העוברים ושבים. במהלך התהלוכה חיזקו את הרוכבים והרוכבות הנהגים והולכי הרגל ששיבחו על היוזמה שהתקיימה בהתנדבות למען הנושא החשוב.

 

ליאת שוחט, ראש העיר, ציינה: "אני רואה חשיבות רבה בהעלאת המודעות לאבחון מוקדם של סרטן השד, שכן יש בכך דרך להציל חיים. אם המסע הזה גרם ולו רק לאישה אחת ללכת ולהיבדק, אנחנו עשינו את שלנו. לצערי הרב, אין כיום עדיין מספיק מודעות לנושא הכל כך חשוב הזה, ושמחתי לקחת חלק בדרך הלא שגרתית הזו כדי לעורר את העיסוק בכך".

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד