דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
רישום לצהרונים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

תלמידי בי"ס אלונים חזו בשיגור טיל בבית הספר

התלמידים צפו בניסוי שיגור טיל לאטמוספירה שהתקיים במסגרת פעילות "הקוסמונאוט מגיע לביקור". הרקטה הגיעה לגובה של כקילומטר וזכתה להתפעלות מצד התלמידים

12/06/2017 12:30
תלמידי בי"ס אלונים חזו בשיגור טיל בבית הספר

תלמידי כיתות ה' ו-ו' בבית ספר אלונים באור יהודה צפו השבוע בשיגור טיל לאטמוספירה שבוצע כחלק מלימודי המדעים. במסגרת יום השיא ללימודי המדעים תחת הכותרת "הקוסמונאוט מגיע לביקור" נערכה סדנה שהתקיימה על ידי ד"ר תומאס גודמן, מדען במכון וייצמן, שסיפר לתלמידים הנרגשים על המסע לחלל ועל מבנה הטיל.

 

 

לאחר מכן התקיימה סדנת בליסטיקה שבמסגרתה בנו התלמידים רקטת מים וביצעו חקר אווירונאוטי על מבנה הטיל, ובסופו של היום התקיימה סדנת פיצוצים וכן שיגור של רקטה אמיתית לאטמוספירה, כל זאת לאחר תיאומים מול רשות שדות התעופה. הרקטה, יצוין, הגיעה לגובה של כקילומטר, וזכתה לתשואות והתפעלות מצד התלמידים.

 

לימודי ההעשרה במדעים בבית הספר מתקיימים באמצעות חברת "היפוקמפוס", כאשר במהלך כל השנה התלמידים לומדים נושאים מגוונים כמו אופטיקה, פיזיקה, ועוד.

 

מירית מויאל, מנהלת בית ספר 'אלונים', מציינת: "חשוב לנו להעשיר את ידיעותיהם של התלמידים שלנו במגוון דרכים, ואין דרך טובה יותר ללמד מאשר באמצעות התנסות בחומר שאותו לומדים. אני שמחה על שיתוף הפעולה עם חברת היפוקמפוס ובטוחה שעוד צפויים לנו פעילויות העשרה מגוונות ומרתקות עבור תלמידינו".

negishut icon עבור לתוכן העמוד