דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
הקתדרה העממית
היכל התרבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה

ליאור פן מבי"ס שיזף זכה באולימפידע במתמטיקה

30/04/2017 12:00
ליאור פן מבי"ס שיזף זכה באולימפידע במתמטיקה

 

האולימפידע המסורתית נערכה בשבוע שעבר בהיכל התרבות וכללה שאלות לוגיות וחשבוניות בהשתתפות נציגים מכל בתי הספר. במקום השני זכה אורי שניידמן ובמקום השלישי אסף כחלון

 

האולימפידע במתמטיקה כבר מזמן הפכה למסורת באור יהודה, כאשר מדי שנה תלמידי כיתות ו' משתתפים בתחרות העירונית בתחום, וזוכים לעידוד מחבריהם לבתי הספר שגדשו את היכל התרבות. האירוע נערך במעמד ראש העיר, ליאת שוחט, ומנהלת אגף החינוך, תמר חכימי, כאשר מי שמובילה את התחרות היא גלית שבתאי, המפקחת מטעם משרד החינוך.

 

התחרות נערכה בשני שלבים, כאשר בשלב הראשון השתתפו 4 תלמידים מכל בית ספר והתחרו בפיתרון שאלות לוגיות וחשבוניות כאשר הם צברו ניקוד, ובהתאם לכך התלמידים המובילים בדירוג העפילו לשלב השני תוך שהם גוררים את הניקוד שצברו קודם. בשלב השני, רמת הקושי של השאלות עלתה, ובשיאה של התחרות הוצגה שאלת ראש העיר על ידי ליאת שוחט.

 

לאחר שקלול כל התשובות לשאלות עלה כי ליאור פן, תלמיד בית ספר שיזף, זכה במקום הראשון. את המקום השני גרף אורי שניידמן מבית ספר סביונים ובמקום השלישי זכה אסף כחלון מבית ספר אהוד מנור. הזוכה במקום הראשון קיבל תלושי קנייה על סך 1,000 שקלים, המקום השני 750 שקלים והמקום השלישי 500 שקלים.

 

צילומים: וידאו אקשן

negishut icon עבור לתוכן העמוד