דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
רישום לצהרונים
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה
היכל התרבות

נחנך "חדר כוח" בבית ספר אורות באור יהודה

19/04/2017 10:00
נחנך "חדר כוח" בבית ספר אורות באור יהודה (הגדל)

לאחר חודשים של תכנון ועבודה מדוקדקת, נחנך בבית ספר "אורות" באור יהודה "חדר כוח" - פינת חמד שנועדה לתגמל תלמידות על התקדמות בהתאם ליעד אישי. על כך אומרים בבית הספר: "תרצו להיכנס לשם, לא תרצו לצאת...". החדר טומן בחובו מסר לכל אחת – "יש לך כוח לעשות חיל!".

 

 

החדר מהווה פנינה של ממש בנוף הבית ספרי - הוא מעוצב בחן, בקו נקי ובסגנון חדשני. בחדר שתי פינות ישיבה, כוורת וארוניות ובהן אוצרות רבים לשעת הפנאי: משחקי חשיבה לקבוצה וליחידים, מגזינים מרתקים, ערכות יצירה ייחודיות - תכשיטים, חרוזי גיהוץ, אוריגמי, עיצוב בלונים ועוד, לצד שני טאבלטים המכילים סרטוני הדרכה מתאימים. הכניסה לחדר היא זכות הניתנת לתלמידות שהתקדמו בתחום מסוים בו בחרו כיעד אישי.

 

 

אז איך זה עובד? התלמידה בוחרת יעד אישי להתקדמות בעזרת מחנכת או מורה מקצועית. היעד יכול להיות שייך לתחום לימודי, התנהגותי או חברתי. לתלמידה ניתן כרטיס מיוחד ובאמצעותו עליה לצבור מכסת חתימות (של מורות) על שיפור בתחום הנבחר. כשהכרטיס מתמלא במכסת החתימות הנדרשת, התלמידה רשאית להיכנס לחדר עם המחנכת. השהייה בחדר מתאפשרת למשך 45 דקות, כאשר התלמידה יכולה למלא את הזמן ב-1-3 פעילויות כרצונה.

 

החדר נכנס לפעולה רגע לפני חופשת הפסח, כאשר נכנסו אליו שלוש קבוצות של תלמידות מכיתות ה'-ו', ובילו בו את זמנן בהנאה בלתי מוסתרת. את היוזמה והעבודה על החדר המיוחד ביצעו המנהלת דבורי מלוב, היועצת חיה מאיר, המורה זיוה עשוש, המזכירה יפית רוזן ואב הבית שלום מונרוב.

negishut icon עבור לתוכן העמוד