דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן
הקתדרה העממית
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות

פרויקט שדרוג תחנות האוטובוס בעיר יצא לדרך

19/04/2017 10:00
פרויקט שדרוג תחנות האוטובוס בעיר יצא לדרך (הגדל)

עיריית אור יהודה החלה להחליף את תחנות האוטובוס בעיר, שסבלו בשנים האחרונות מהזנחה, חוסר אחידות ומראה כללי ירוד למדי. מתוך הבנה כי אוכלוסיית המשתמשים בתחבורה הציבורית זקוקה לתנאים טובים יותר, החליטה העירייה בראשות ליאת שוחט לצאת לפרויקט מקיף של החלפת כל התחנות בעיר במספר שלבים.

 

הפרויקט אותו מוביל יועץ ראש העיר יואל לוי מתקיים בשיתוף משרד התחבורה, ומאפשר לעירייה להחליף תחנות לדגמים מתקדמים, אסתטיים וחדשניים, אך לא פחות חשוב מכך התחנות כוללות תאורה סולארית לשעות החשיכה, אלמנט שלא היה קיים עד היום.

 

בשלב הראשון של הפרויקט הוחלפו התחנות ברחובות הראשיים לכיוון מערב, ובימים הקרובים יוחלפו התחנות בכיוון הנגדי. במקביל, יבוצע מיפוי והזמנה של תחנות ליתר המקומות בעיר. כמו כן, יוצבו עמודי הכוונה ומידע אלקטרוני נוספים בתחנות השונות שישמשו את הנוסעים בתחבורה הציבורית.

 

 

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "שמתי לעצמי למטרה לשדרג באופן דרמטי את סל השירותים שמקבלים תושבי העיר, ואני פועלת כל הזמן לממש את החזון הזה. לתושבים בכלל ולצורכי שירותי התחבורה הציבורית בפרט מגיע הטוב ביותר, ולכן היה חשוב לי שהפרויקט יכלול את העיר בכללותה. אני רוצה להודות למשרד התחבורה שנרתם להשתתף במימון הפרויקט".

negishut icon עבור לתוכן העמוד