דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות
מחיר למשתכן
התנדבות

חמישה בני נוער מאור יהודה הוכתרו כמצטיינים בעשייה חברתית

20/03/2017
מצטייני עשייה חברתית

 

מוריאל משיח, מאי קרקוקלי, רעות לוי, שקד שנרך ואור ברקסמאייר הם חמישה בני נוער תושבי אור יהודה שהוכתרו בשבוע שעבר כמצטיינים בעשייה חברתית בטקס שהפיק מינהל חברה ונוער במחוז מרכז במשרד החינוך ע"ש אלעד ריבן ז"ל, הנער האמיץ שהתנדב לכוחות ההצלה ונספה באסון הכרמל.

 

במהלך הטקס, בו נכח מנהל מחלקת הנוער העירונית, יסף זית, עלו עשרות נערים מערי מרכז הארץ על הבמה בטקס שנערך בפתח תקווה כדי לקבל את אות ההוקרה על פועלם, ביניהם החמישה מאור יהודה.

 

מוריאל משיח, תלמיד בי"ס יובלים, קיבל תעודת הצטיינות מחוזית בתחום המנהיגות. משיח, המשמש כיו"ר מועצת הנוער העירונית מתנדב גם בתנועת אחריי. מאי קרקוקלי, אף היא תלמידת יובלים, קיבלה המצטיינות יתרה וזכתה במילגה על יוזמה שהיא מובילה יחד עם צוות נוער מתנועת הצופים לשילוב אוכלוסיות ייחודיות בשבט יהודה.

 

רעות לוי, תלמידת תיכון בית יעקב, קיבלה הוקרה על פועלה במסגרת מועדון הבייס ובמועצת הנוער. שקד שנרך, תלמיד בן צבי, קיבל הוקרה על מנהיגותו בתפקיד מרכז צעיר בשבט יהודה. אור ברקסמאייר, תלמיד בית אקשטיין, קיבלה את ההוקרה על היותו מדריך צעיר בתנועת "כנפיים של קרמבו".

 

ליאת שוחט, ראש העיר, בירכה את בני הנוער, וציינה: "זה לא מפתיע אותי שיש לנו בעיר בני נוער שתורמים מזמנם וממרצם למען האחר, ואין שמחה ממני על כך שהם זוכים להכרה גם ברמה המחוזית והארצית. אנו פועלים בכל ימות השנה להעצמת הנוער האיכותי של אור יהודה שפעיל במגוון תחומים ומוקירים את העשייה שלהם".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד